Žít okamžikem

23. října 2014 v 23:31 | Sebian |  I think

Ani nevím jak mě napadlo, že budu psát právě o tomhle. Možná je to tím, že jsem poslední dobou až přehnaně šťastná nebo si tak aspoň připadám a mám pocit, že mi nic nechybí. Možná je to taky tím, že si uvědomuju, že tohle období nemusí a ani nebude trvat napořád, že to všechno může kdykoliv bez varování skončit, a proto bych si měla vážit každé chvilky, která za to stojí. Nevím proč, ale poslední dobou mám strašně smíšené pocity. Jsem neskutečně ráda za všechno, co se kolem mě děje, i když se samozřejme občas stane něco, co by se stát nemuselo, ale připadám si šíleně fajn. Už celkem dlouhou dobu jsem si myslela, že se mám dobře, že mě nic tak zásadního netrápí a že už nemůže být líp, ale to byl omyl. V porovnání s posledními dvěmi mesíci se to absolutně nedá srovnat. Jsem vážně šíleně šťastná, ať už jde o cokoliv. Zároveň mám ale takový ten divný pocit z toho, co bude . Co bude až se poděla tohle nebo tohle. Co bude až už nebude takhle. Každý z nás si asi přeje být šťastný a já samozřejmě nejsem výjimka. Ale nevím čím to je, že když už toho konečně docílím, tak začnu mít zase obavy z něčeho dalšího. Z toho, že bude hůř, že nevím za jak dlouho bude hůř a hlavně jak dlouho bude hůř. Přijde mi, že jsou to zbytečné obavy z něčeho, co já sama stejně nijak zásadně neovlivním a akorát se tím zbytečně zatěžuju. Ale co já vím, jednou jsem prostě taková, takže to nezměním.


Dobře, musím uznat, že při psaní tohohle článku si nepřipadám normálně :D Nevím, jestli to umím dobře podat, ale doufám, že chápete jak to myslím. Prostě užívat si každé chvíle, která si to zalouží. Každé minuty, kdy máme dobrou náladu, kdy nepřemýšlíme nad ničím špatným a kdy se cítíme dobře. Vím, že je toho plný internet, časopisy a bůhví co ještě, ale já si to všechno začala uvědomovat až teď. Je hrozně fajn být konečně šťastná, ale zároveň není vůbec příjemné mít strach z toho, že to jednou skončí. Navíc, když ten strach je silnější, než samotný pocit štěstí. A teď mě napadla další věc. Tyhle články jsem dřív moc nepsala. Nepsala jsem moc článků, nad kterými bych se musela zamýšlet nebo popisovat, co cítím. A teď? Teď mám chuť psát skoro jen to. To je důkaz toho, že se ve mně něco pohnulo. Nevím co, ale sama jsem si uvědomila, že jsem se v poslední době hrozně změnila. V porovnání s tím, jaká jsem byla v červnu, se teď vůbec nemůžu srovnat. Neříkám, že jsem se změnila k lepšímu, jen vím, že nějaká změna tady je. A myslím si, že celkem zásadní. To už ale odbočuju od tématu a od nadpisu článku, což dělat nechci. Doufam, že jsem vás tímhle článkem moc neunudila nebo nezamotala do mých splašených myšlenek, to bych vážně nerada! :D Jen jsem tím chtěla naznačit co jsem si v poslední době uvědomila a tak nějak se vám s tím svěřit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rasty Rasty | Web | 24. října 2014 v 15:13 | Reagovat

Takový pocit jsem měla nedávno. :) Myslím, že tě to dřív nebo později přejde. I když je pravda, že každkou chvíli je možnost,že se něco někde podělá, tak je lepší to řešit až to bude a ne dopředu ;)

2 Vall Vall | Web | 24. října 2014 v 20:38 | Reagovat

Ještě než se rozepíšu k tvýmu článku, mám  na tebe otázku: Jsme ještě affs?
Já mám někdy období, že jsem šťatsná a někdy období, že nejsem. Hold každý to má nějak:)
Měli bychom si užívat každé sekundy života!
Ten obrázek je super

3 Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog | Web | 24. října 2014 v 23:07 | Reagovat

já jsem se do toho nějak zamotala :D ale každopádně člověk  mám mít radost že života no :)

4 Haniinka Haniinka | Web | 26. října 2014 v 13:46 | Reagovat

mám stejné obavy co bude jednou, co bude když už to nebude.. V téhle době je to i takové zlé myslím, že v dřívější době se toho nemuseli bát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama