Září 2014

Co je u mě nového?

27. září 2014 v 11:28 | Sebian |  myself
Tak jo, na začátek vám musím neskutečně poděkovat. Vážně. V minulém článku jsem psala, že vaše blogy oběhnu hned, ale bohužel jsem musela odejít a na počítač jsem se dostala znovu až teď, takže na to půjdu až po dopsání tohoto článku. O to víc mě potěšilo, že i přesto jste napsali tolik komentářů. Nikdy mi na počtu komentářů nějak extra nezáleželo, ale tohle mě vážně moc potěšilo. Jsem ráda, že i když jsem tady nebyla, tak jste se na můj blog nevykašlali a občas sem zašli! :) Takže ještě jednou díky! Ale teď už k tomu, co se u mě všechno změnilo. Zase tak divoké změny to nejsou, to, že začala škola asi ani nemá cenu psát, protože ta nám začala všem. Jen se snažím dávat trochu víc pozor a připravovat se na všechny písemky, protože z maturity mám vážně nahnáno. Druhá věc je, že mám nový mobil. Ano, není to žádná velká změna a vlastně je to tady na blogu celkem nepodstatná informace, ale váže se k tomu moje první reklamace a s tím se prostě pochlubit musím! :D Měla jsem Huawei Ascend G300 a rozhodla jsem se (stejně jako asi 18673x předtím) podívat na instagram, a tak jsem klikla na jeho ikonku, celý mobil zablikal, vypnul se a už nešel zapnout. Naštěstí byl ještě měsíc a půl v záruce, a tak jsme se hned vydali do Českých Budějovic, kde jsme ho koupili, aby nám řekli co s ním je. Tam nám řekli, že ho do 2 týdnu opraví, že je jen chyba v softwaru. Po 2 týdnech mamce volali, že bohužel opravit nejde, že je prostě úplně kaput, a tak jsme se tam vydali znovu. K reklamaci nám chyběla původní krabička, manuál a sluchátka, ale i tak jsme doufali, že to projde. A prošlo! Vrátili nám něco přes 2 000 a já si rovnou vybrala nový mobil - LG L90, se kterým jsem zatím moc spokojená :3 Ale dost už o mobilech. Další novinka u mě je ta, že jsem si našla kluka. Nebo spíš on našel mě :D Je to kluk, kterej se mi dřív neskutečně líbil, ale on se o mě nijak nezajímal. Potom jsem se líbila naopak já jemu, ale to jsem zase neměla zájem já :D Takhle to s námi šlo asi 2 roky, i když jsem ho nikdy nijak moc neřešila, až do teď, kdy jsme se tak nějak shodli na tom, že to zkusíme. Zatím je to v pohodě (i když, ještě aby nebylo!), tak doufam, že to vydrží. Nic dalšího mě nenapadá, žádná velká změna u mě nenastala, takže tenhle článek asi ukončím. A teď už jdu konečně, jak jsem slíbila, na ty vaše blogy! :)

Po delší době jsem zpět!

25. září 2014 v 16:32 | Sebian |  blog

Tak se sem po necelém měsíci vracím a hned na začátek se vám musím strašně moc omluvit. Moje aktivita byla celou dobu na bodě mrazu. Blog jsem jednoduše nestíhala. Začala škola a já se snažím dávat si všechno dohromady, dokud mám čas, protože už se vidím, jak budu na jaře těsně před maturitou šílet, že mi něco chybí. Do toho se přidala povinná četba, se kterou jsem taky dost ve skluzu. Nebudu se vymlouvat jenom na školu, po pravdě mi i došly nápady o čem psát a ani se mi nic psát nechtělo. Nevím, čím to bylo, jestli náladou nebo vážně jen tím, že jsem neměla žádný dobrý nápad. Blog mi celou dobu vůbec nechyběl, což mě překvapilo, protože byly i časy, kdy jsem sem chodila 5x denně. Prostě jsem se dokázala zabavit takovou spoustou věcí, že jsem si na blog ani nevzpomněla. Jenže před pár dny to na mě nějak padlo. Tím chci říct, že se na blog zase vracím, nejspíš to jen chtělo chvíli odpočinku a tu jsem úspěšně vyčerpala :) Příští článek se pokusím udělat o tom, co se u mě za tu dobu, co jsem tady nebyla, nového. Doufám, že se k němu dostanu brzy! Teď už ale konec řečí a jdu konečně oběhnout i vaše blogy. Ještě jednou se moc omlouvám!

Tag - mé poprvé

2. září 2014 v 15:58 | Sebian |  tags
Jelikož jedu za chvilku s kamarádem na otočku do Německa, protože tam jede odvézt Transportera, tak píšu jen krátký tag, který se mi celkem zalíbil. Na moc blozích jsem ho zatím neviděla, ale pár youtuberů už ho udělalo. Přijde mi originální, takže jdu na něj :)