Červen 2014

Závěrečné zkoušky, aneb JSEM ŘIDIČ!

30. června 2014 v 23:57 | Sebian |  autoškola
Wohoo, lidi mám to!!! Jsem neskutečně šťastná! A musím přiznat, že ty nervy před testy i jízdami byly úplně zbytečné. Všechno probíhalo úplně v klidu, dokonce zbyl čas i na záchvaty smíchu a pláče. Nějak ve zkratce sem popíšu, jak to celé probíhalo. Bude to asi trochuu delší, ale budu moc ráda, když se najde někdo, kdo si to přečte do konce :)


14. jízda - poslední procvičování před závěrečkami

29. června 2014 v 14:06 | Sebian |  autoškola
Tak je to tady. Moje poslední jízda. Neskutečně to všechno uteklo :)
Před dnešní jízdou jsem byla strašně nervózní, protože jsem věděla, že musim dopilovat všechno, co mi nejde. A že toho bylo po minulé jízdě až až! První infarkt se o mě pokusil už před naším barákem, když pro mě učitel přijel. Všech 13 jízd jsem odjezdila v jednom autě a teď najednou přijel něčím úplně jiným! Nakonec se ale ukázalo, že to až takový problém nebude. Sice mi chvíli trvalo, než jsem se zkamarádila se spojkou, ale než jsme dojeli do Vodňan, tak už to docela šlo. Ve Vodňanech jsme projezdili snad každou ulici, která tam je, několikrát všechny velké křižovatky a asi 5x jsme parkovali. Za to jsem mu moc vděčná. Potom mě uklidňoval, ať hlavně nepanikařím, že to zvládnu a takové ty podpůrné věty. Po pravdě ale musím říct, že mě tím ještě víc rozhodil. Celou cestu z Vodňan k nám do města jsem si utírala slzy a doufala, že si toho nevšimne :D Bohužel všimnul. Vím, že to všechno myslí dobře, ale na mě to teď všechno dolehlo. Strach ze zkoušek, strach z testu a k tomu všemu fakt, že autoškola končí a že se s ním uvidím už maximálně když kolem mě bude projíždět autem. Vážně mi ten člověk bude chybět, celé dva měsíce byl úžasnej. Teď se ale musím soustředit hlavně na zkoušky a na test. Zítra v 7:15 nás vyzvedne a pojedeme do Vodňan. Jen nechápu, co tam budeme dělat tak brzo, protože do Vodňan to máme asi 8 km. No, chvíli nám tam prý budou něco říkat, v 9 začnou testy a po nich jízdy. No jsem na to zvědavá. Držte mi zítra prosím palce! :)


Tak už taky patřím mezi dospěláky!

25. června 2014 v 13:28 | Sebian |  myself
...aspoň papírově. Rozumově mi to asi ještě nějakou dobu potrvá :D

25.6. wohooo


Je to strašně zvláštní, prožívam to víc než jakékoliv jiné narozeniny. Vím, že se tím nic moc nemění, bydlet budu pořád tam, kde teď, škola zůstává taky stejná díkybohu!, lidi jsou kolem taky pořád stejní. Ale prostě si chci dnešek užít, přece jenom osmnáctiny jsou jednou za život. Joo, stejně jako devatenáctiny, dvacátiny vážně se to tak píše? a tak dál. Ale víte jak to myslím. Ve škole mi holky popřály a jedna kamarádka mi dala úžasnej dárek! Dala mi knížku o Formuli 1. Mě. Chápete to? To je snad to nejlepší, co může někdo, jako jsem já dostat! K tomu přidala přání, kde je napsáno "Teď máš zelenou. Tak to pořádně rozjeď!" Fakt mi udělala radost :)


12. jízda - začalo se dařit?

23. června 2014 v 23:26 | Sebian |  autoškola
Že by? Že by mi to konečně začalo jít? :D Radši to nebudu psát nebo to zakřiknu.
Ale musím říct, že se dnešní jízdou jsem stoprocentně spokojená! Vážně, takhle skvělej pocit jsem z žádné z předchozích jedenácti jízd neměla :) Důvod začít se smát jsem měla hned jak jsem sedla do auta, protože jsem si s sebou nesla papírové kapesníčky a k tomu učitele pozdravila úplně usmrkaná, takže jeho pohled vážně stál za to :D Nejdřív jsem odvezla holku, co jezdila přede mnou do tak malé vesničky, že jsem si ani nestačila zapamatovat název. A potom už vzhůru na Vodňany! Cestou do Vodňan jsme si celkem fajn popovídali, zasmáli se a je pravda, že jsem snad nemohla mít lepší náladu! :)


Výlet do Prahy

21. června 2014 v 18:36 | Sebian |  diary
Včera jsme byli se školou v Praze. Vyjížděli jsme v 8:45 a chvíli po 10-té jsme tam dorazili. V 11 jsme měli prohlídku Vyšehradu, takže jsme asi hodinu chodili po nějakém parku, kde jsou sochy českých pověstí, po vyšehradském hřbitově, kde jsou známé osobnosti, jako třeba Božena Němcová, Waldemar Matuška, Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Karel Čapek, Jan Neruda, Vlasta Burian a další.., a pak prošli pod nějakou bránou, která je prý ve filmu Mission Impossible.


Pasování na čtvrťáky

19. června 2014 v 23:49 | Sebian |  diary
Dneska jsme se ve škole už moc neučili, jenom pár lidí dopisovalo testy z ekonomiky, napsali jsme si test z IKT a já jsem se musela jít nechat vyzkoušet se spolužačkou z daní, protože jsme měly nerozhodnou známku. Naštěstí nám dá oběma tu lepší, wohoo :D


Legendární víkeeend!

15. června 2014 v 20:31 | Sebian |  diary
Rozhodla jsem se, že konečně napíšu článek taky o něčem jiném, než jenom o autoškole. I když jsem někde psala, že se to budu snažit autoškolu prokládat jinými články, tak mi na to nějak nezbývá čas. Jen tak tak stíhám zapisovat každou jízdu, takže je možná dobře, že už mi zbývají jenom tři. Bože, jenom tři. Radši na to nebudu ani myslet nebo zase chytnu nervy :D Napadlo mě, že vám popíšu můj víkend, protože byl trochu jiný, než všechny moje normální víkendy. Běžně trávím víkend tak, že vstávám v 11 dopoledne, dám si rovnou oběd a potom se válim všude kde to jde. Jediný zpestření jsou formule, ale ty se bohužel každý víkend nejezdí. Ale teď už k tomuhle víkendu. Možná to bude trochu delší článek, ale budu ráda, když si ho někdo přečtete do konce :)